KARAMAN AYRANCI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlköğretim Haftası Çelenk Sunma Programı Gerçekleştirildi

İlköğretim Haftası Kutlama Programı etkinlikleri kapsamında İlçe Milli Eğitim Müdürü Yavuz CANDAN, Atatürk Anıtı'na çelenk sundu.
İlköğretim Haftası Çelenk Sunma Programı Gerçekleştirildi

İlköğretim Haftası Kutlama Programı etkinlikleri kapsamında İçe Milli Eğitim Müdürü Yavuz CANDAN, Atatürk Anıtı'na Müdürlüğümüz çelengini sundu.

16.09.2020 Çarşamba günü Saat 10.00'da İlçemiz Atatürk Anıtı'nda gerçekleştirilen program, Ayrancı İlçe Milli Eğitim Müdürü Yavuz CANDAN' ın Atatürk Anıtı'na çelenk sunumundan sonra, saygı duruşu ve İstiklal Marşımız okundu. İlçe Milli Eğitim Müdürü Yavuz CANDAN, haftanın anlam ve önemini belirten bir konuşma yaptı. Konuşmasında; "Bugüne kadar kutladığımız İlköğretim Haftası programları içerisinde en buruk program olduğunu söyledi. Önceki programlarda bulunduğumuz mekan cıvıl cıvıl öğrenci sesleri ile dolardı, onların hazırladıkları renkli, neşe dolu etkinliklerini izlerdik ama maalesef korona illetinden dolayı şuan öğrencilerimiz evlerindeler, dedi. Öğrencilerimize kavuşma hasreti bir nebzede olsa 21 Eylülde bitecek, okul öncesi ve birinci sınıf öğrencilerimiz, öğretmenleri ile okullarında, sınıflarda yüz yüze eğitime, inşallah, başlayacaklar; diğer kademe öğrencileri ile de temennimiz, en kısa sürede yüz yüze eğitimle birlikte olmak. Kıymetli hazirun, sizlerin İlköğretim Haftanızı kutluyorum, dedi. Konuşma sonrası program sona erdi.  Törene İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri, okul/kurum müdürleri, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü personeli ve az sayıda öğretmen katıldı.

Yeni tip koronavirüs nedeniyle alınan tedbirler kapsamında tören, az sayıda katılımcı ile gerçekleştirilirken, tören esnasında maske ve sosyal mesafe kurallarına uygun hareket edildi.

16-09-202016-09-202016-09-202016-09-202016-09-202016-09-202016-09-2020

Atatürk Cad. No1 Hükümet Konağı Kat3 Ayrancı / KARAMAN - 0338 411 2583

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.