KARAMAN AYRANCI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

UZAKTAN EĞİTİME YÖNELİK ANKET UYGULAMASI

COVID-19 (Koronavirüs) salgınının ülkemizde görülmesinin ardından 16 Mart 2020 tarihinde eğitim ve öğretime ara verilmiş, 23 Mart 2020 tarihinden itibaren ise eğitim ve öğretimin tüm kademelerinde uzaktan eğitime geçilmiştir. COVID-19 (Koronavirüs) salgınının ülkemizde görülmesinin ardından 16 Mart 2020 tarihinde eğitim ve öğretime ara verilmiş, 23 Mart 2020 tarihinden itibaren ise eğitim ve öğretimin tüm kademelerinde uzaktan eğitime geçilmiştir. Uzaktan eğitim sürecini değerlendirmek amacıyla; öğrenci, öğretmen, idareci ve velilere yönelik elektronik ortamda doldurulacak anketler hazırlanmıştır.
UZAKTAN EĞİTİME YÖNELİK ANKET UYGULAMASI

Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü olarak öğretmen, öğrenci, yönetici ve veli görüşleri ile pandemi döneminde gerçekleştirilen uzaktan eğitim sürecini değerlendirmek amacıyla elektronik ortamda doldurulacak anketler hazırlanmıştır. Bu kapsamda, aşağıda araştırmaların isimleri, araştırmada kullanılacak ölçme aracının internet bağlantısı ve ölçme aracını dolduracak hedef grup belirtilmiştir.

Araştırmaların örnekleminde yer alan grupların ilgili bağlantılar üzerinden 3 Temmuz 2020tarihine kadar ölçme araçlarının doldurmasının mümkün olan en yüksek katılımla doldurulmasının sağlanması için gerekli hassasiyetin gösterilmesi;

Anketin adı

Anketin bağlantısı

Dolduracak hedef grup

Uzaktan Eğitim Sürecinin Değerlendirilmesi Öğrenci Anketi

 

https://tr.surveymonkey.com/r/uzogrenci

 

Devlet ilkokulu, ortaokulu ve lise öğrencileri

Uzaktan Eğitim Sürecinin Değerlendirilmesi Öğretmen Anketi

 

https://tr.surveymonkey.com/r/ogretmen

 

Devlet okulu öğretmenleri

Uzaktan Eğitim Sürecinin Değerlendirilmesi Yönetici Anketi

 

https://tr.surveymonkey.com/r/okulyoneticisi

 

Devlet okulu yöneticileri

Uzaktan Eğitim Sürecinin Değerlendirilmesi Veli Anketi

 

https://tr.surveymonkey.com/r/veli

Çocuğu devlet okulunun herhangi bir kademesinde okuyan veliler

 

30-06-2020

Atatürk Cad. No1 Hükümet Konağı Kat3 Ayrancı / KARAMAN - 0338 411 2583

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.